Tony Cetinski fan club
DOBRO DOŠLI - WELCOME - BENVENUTI

Join the forum, it's quick and easy

Tony Cetinski fan club
DOBRO DOŠLI - WELCOME - BENVENUTI
Tony Cetinski fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kralj vokala i balkana :)

Go down

Kralj vokala i balkana :) Empty Kralj vokala i balkana :)

Postaj  darke93 pon tra 25, 2011 2:32 am

Veliko postovanje Tony!

Zivim u Srbiji u jednom manjem gradicu u delu koji se zove Vojvodina.Na zalost nisam mogao doci na koncert koji ste imali u Beogradu :cry: .
Sedim ispred svog racunara i gledam vase nastupe koji me jednostavno ispunjavaju nekom pozitivnom energijom.Vi kada se popnete na binu pocne da prsti veoma velika energija koja obasjava sve u publici i dostize do nasih srca.Ta energija je sve veca sve pocinje da "huhti" publika vristi,skace i ludi.To je jedan fenomenalan osecaj koji nam ti pruzas.Sem tvog pevanja imas predobru dusu i srce.
Pogledao sam video sa malim Dorijanom,ja tog decka prvi put vidim ali na ceo taj video mi je posla po koja suza.Tony neka ti bog pruzi sve sto pozelis,naravno zdravlja na prvom mestu.Neka ti bog cuva tvoju prekrasnu porodicu(obitelj) nek su zivi i zdravi i da nikad ne dozive nesto lose kao sto je bol,tuga ili patnja.Boze cuvaj Tonyjev glas kao i njega da nam jos mnogo godina peva i spaja nas njegovim prelepim pesmama.
Sta reci Tony? Ja sam samo jedna kapljica u okeanu koja misli kao ja.
Moja velika zelja je da te upoznam,i da se slikam sa tobom.Da tu sliku cuvam dok sam ziv i da svaki dan vidim mog najdrazeg pevaca.Cak iako ne budete mogli doci opet u Srbiju,uz malo srece i novca pokusacu da odem na show Hrvatska trazi zvjezdu bar tamo da se upoznamo pa cak i ako bude na 1 minut.
ZIVEO TONY
Tvoj verni i veliki fan :) :) :)

darke93

Broj postova : 1
Join date : 25.04.2011

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.